Career center

Жовтень 2010 року
Жовтень 2010 року

10-13 червня 2014 року

10-13 червня відбулась навчальна поїздка працівників Центру кар’єри Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки до міста Жешува в рамках реалізації мікропроекту «Свідомі студенти на ринку праці», який стартував як наслідок налагодженої співпраці з Польщею, зокрема в межах Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2007-2013 роки.

Центр карєри СНУ ім. Лесі Українки


  • Перегляд фільму: „Мирний воїн”

27 жовтня 2010 року

27 жовтня 2010 року о 15:00 у Центрі кар’єри в рамках проекту тематичної сінемалогії відбувся  перегляд фільму: „Мирний воїн”. Ведуча проекту – профконсультант Центру Кар’єри ВНУ імені Лесі Українки Олена Костик.

Основною тематикою даного перегляду було цілепокладання. Історія, яка розгорнута у фільм, є дуже незвичайною, основаною на  реальних подіях з елементами нереальності і сприяє міркуванням стосовно постановки власної цілі. Фільм допоміг учасникам розібратися з своїми думками, вчинками і спрямував на роздуми. А почати варто з того, щоб викинути зайву інформацію, яка дійсно заважає досягненню цілей. Після перегляду була запропонована вправа «Професійне цілепокладання». Аналізуючи виконання  цієї техніки, студенти дійшли висновку, що дана методика допомогла краще усвідомити і спланувати професійне майбутнє та досягнення цілі саме в професійній самореалізації.

Нагадуємо, що тематичний перегляд фільмів у рамках проекту «Тематична сінемалогію» відбувається кожної останньої середи місяця  о 15.00 годині у Центрі кар’єри, а взяти у ньому участь за бажанням може кожен студент ВНУ імені Лесі Українки за попереднім записом.

  • Центр кар’єри ВНУ в Норвегії

10–15 жовтня 2010 р.

Центр кар’єри Волинського національного університету імені Лесі Українки переміг у конкурсному відборі та став учасником транснаціонального проекту «Трансфер «know-how» у сфері професійного консультування молоді». Проект реалізований спільно з Європейським Домом зустрічей – Новий Став, Добровільними Загонами Праці у Любліні, Центром кар’єри м. Драммен (Норвегія), громадською організацією – Гуманітарний міст із Бреста, а також Західноукраїнським Центром Засобів (ЗУЦЗ) зі Львова.

Головна ціль проекту трансфер знань у сфері професійного консультування молоді між партнерськими країнами: Норвегія, Польща, Україна, Білорусія.

10–15 жовтня 2010 р. у рамках проекту «Трансфер «know-how» у сфері професійного консультування молоді» відбувся навчальний візит проректора з навчально-виховної роботи ВНУ Ірини Констанкевич, що представляла Центр кар’єри університету в м. Драммен (Норвегія).

Мета поїздки:

• підвищення кваліфікації у сфері методів допомоги молоді у плануванні кар’єри та на шляху до ринку праці;

• адаптація методів та інструментів праці з молоддю між партнерськими країнами;

• презентація прогресивних практик, цікавих ідей у сфері професійного консультування;

• налагодження партнерства й формування мережі співпраці осіб та установ, які займаються професійним консультуванням.

У місті Драммен учасники проекту відвідали Confederation of Norwegian Enterprise (Конфедерація підприємців Норвегії), The Norwegian Labour and Welfare Adm. (Служба праці та соціального забезпечення Норвегії), Norwegian Agency for Lifelong Learning (Агентство безперервного навчання Норвегії), Gulskogen skole (Професійну школа Гулскоген), Аssiden Upper Secondary School (Супутня розвиваюча середня школа),  Marinlyst Lower secondary School (Неповна середня школа Марінлист), Drammen Library (бібліотека в м. Драммен), школу м. Драммен для емігрантів.

Програма навчального семінару була інтенсивною як у кількості побачених установ, організацій (9 за 4 дні), так і щодо отримання вкрай важливої інформації та досвіду для роботи Центру кар’єри, налагодження професійного консультування студентів.

Ірина Констанкевич,

проректор з навчально-виховної роботи ВНУ